KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13546251
nr 1354 6251
Holländsk Konstnär, 1600-tal. Mansporträtt. Olja på duk uppfodrad på träpannå, 41x33
Kondition: Dukskador
Utrop:
3.000 kr
Såld:
4.800 kr
måndag 19 oktober 2020
kl 19:48:26
2.000 kr
3.000 kr
2.400 kr
2.600 kr (Budbetjänt)
2.800 kr
3.000 kr (Budbetjänt)
3.200 kr
3.400 kr
4.600 kr
3.800 kr
4.000 kr (Budbetjänt)
4.600 kr
4.600 kr (Budbetjänt)